Úvod > O škole > Akce školy > Řemesla živě

Řemesla živě

Ve dnech 15. a 16.10. se na Novoměstské radnici konal festival Řemeslo živě. Náplň  práce našeho stánku obsahovala kadeřnické služby – zaplétání copánků, kulmování, žehlení či připlétání barevného kanekalonu. Ve vlásenkářské a maskérské sekci byly vystavené dobové paruky, ukázky poutkování knírů a kotlet, třásnění na příčes, líčení beauty make-upu a SFX make-up z latexu. Zájem ve všech sekcích byl opravdu veliký a žáci česali a líčili, co jim ruce stačily.

Tímto děkuji všem zúčastněným za kadeřnickou sekci: Janderová Barbora, Pulkrábková Karolína, Motlová Jindřiška a Hrulja Anhelina Mychajliva.

Též za maskérko-vlásenkářskou sekci: Bástová Denisa, Gabaj Adrian, Hofmannová Magdalena, Abazid Christin, Beznosková Marie, Petříková Karolína a Beretová Adéla.

RemeslaZive24.png

Sepsala dne 17.10. 2024 Mgr. Kárníková